מכון יסודות - יוזמות חברתיות

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

קליניקת מומחים

consulting-smallבין תחומי ההתמחות של הקליניקה: ייעוץ משפחתי, ייעוץ זוגי, גישור בין הורים וילדים.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים

ארגזי כלים

toolbox-smallלהורים, אנשי חינוך ובני נוער, מה לעשות, איך לעשות. מערכים, מידע, כלים...

לחצו כאן לצפייה בארגזי הכלים

הכשרות לאנשי חינוך

shituff-matach

ממשובי לקוחות: "רכשתי כלים והמרצה פתחה לי אופקים ליצירתיות ומחשבה אחרת".

לחצו כאן לפרטים נוספים

תחומי טיפול וייעוץ אישי של מכון יסודות

ייעוץ אישי בקליניקה

בקליניקת המומחים של המכון תוכלו לקבל יעוץ אישי ומקצועי בסוגיות שקשורות להתמודדות עם קשיים המתעוררים במהלך גידול ילדיכם. בין הסוגיות: התמודדות עם פחדים, שיפור התקשורת, התקפי זעם של ילדים, מריבות בין אחים, מופנמות, בעיות התנהגות ועוד.

להזמנת השירות...

פורסם ב ייעוץ אישי

ייעוץ אישי בקליניקה

בקליניקת המומחים של המכון תוכלו לקבל יעוץ אישי ומקצועי בסוגיות שקשורות להתמודדות עם קשיים המתעוררים ביניכם לבין ילדיכם המתבגרים. במסגרת הייעוץ וההדרכה, תוכלו לשפר את ההתמודדות שלכם עם מצבי קונפליקט, לחזק את הסמכות ההורית שלכם, לקבל כלים לשיפור התקשורת הבין-אישית ולהתגברות על מריבות. כמו כן, מומחי המכון יוכלו לייעץ בסוגיות הקשורות למצבי סיכון, שתייה לא מבוקרת של משקאות אלכוהוליים, התמודדות עם שימוש בסמים, דילמות הקשורות להמשך לימודים וסוגיות הקשורות למיניות ונטייה מינית.

להזמנת השירות...

פורסם ב יעוץ אישי

ייעוץ אישי בקליניקה

הבן שלכם נעצר על שימוש במריחואנה? מצאתם מיכלי דבק מגע או מיכלי ספריי מתחת למיטה? אתם חוששים שילדכם מתנסה בסמים, מרגישים שאתם לא מצליחים להגיע אליו? בקליניקת המומחים של מכון יסודות תוכלו לקבל יעוץ אישי ומקצועי בסוגיות שקשורות להתמודדות עם קשיים המתעוררים ביניכם לבין ילדיכם המתבגרים בנושא. במסגרת הייעוץ וההדרכה, תוכלו לשפר את ההתמודדות שלכם עם מצבי קונפליקט, לחזק את הסמכות ההורית שלכם ולקבל כלים לחיזוק הבקרה והנוכחות ההורית.

להזמנת השירות...

פורסם ב יעוץ אישי

ייעוץ אישי בקליניקה

הבן שלכם חזר הביתה שיכור? אתם חושבים שהוא משקר לכם בנושא? מרגישים שאתם לא מצליחים להגיע אליו ולמנוע ממנו מלשתות שתייה לא מבוקרת של משקאות אלכוהוליים? בקליניקת המומחים של המכון תוכלו לקבל יעוץ אישי ומקצועי בסוגיות שקשורות להתמודדות עם קשיים המתעוררים ביניכם לבין ילדיכם המתבגרים בנושא. במסגרת הייעוץ וההדרכה, תוכלו לשפר את ההתמודדות שלכם עם מצבי קונפליקט, לחזק את הסמכות ההורית שלכם ולקבל כלים לחיזוק הבקרה והנוכחות ההורית.

להזמנת השירות...

פורסם ב יעוץ אישי

ייעוץ אישי בקליניקה

הילדים כל הזמן בתוך מסכים? ראיתם משהו שהדאיג אתכם? הילד/ה נפגעו? יש לכם הרגשה שדברים יוצאים מכלל שליטה? שהמסכים מכתיבים את החיים? אתם מרגישים שאתם לא מצליחים להגיע לילדיכם ולתקשר עימם בנושא?

בקליניקת המומחים של המכון, תוכלו לקבל יעוץ אישי ומקצועי בסוגיות שקשורות להתמודדות עם קשיים המתעוררים ביניכם לבין ילדיכם המתבגרים בתחום זה.

ראשית ננסה להבין האם יש סיבה לדאגה.

בנוסף, במסגרת הייעוץ וההדרכה, תוכלו לשפר את הטיפול שלכם במצבי קונפליקט ולקבל כלים לחיזוק הבקרה, הסמכות והנוכחות ההורית.

למעוניינים, המפגשים יכללו הדרכה מעשית ברשת.

להזמנת השירות...

פורסם ב יעוץ אישי

ייעוץ אישי בקליניקה

יאיר אפטר, עובד סוציאלי, מתמחה במתן יעוץ וטיפול לגברים המתמודדים עם קשיים הקשורים בזוגיות, בהורות וביחסים בין אישיים. בעל ניסיון רב בעבודה עם גברים ומתמחה בהבנת המצוקות המייחדות גברים. הייעוץ ניתן במסגרת אישית ובמידת הצורך יינתן יעוץ זוגי ומשפחתי.

להזמנת השירות...

פורסם ב יעוץ והדרכה

ייעוץ אישי בקליניקה

קשרים רומנטיים, קיום יחסי מין, נטייה מינית. נושאים שמעסיקים את המתבגרים ומביכים הן אותם והן את ההורים. בשיחה אישית המומחים שלנו יוכלו לעזור לכם בבניית התקשורת עם המתבגרים שלכם סביב נושאים אלה. איך להתמודד עם קשיים כגון קשר אלים, בן/בת זוג לא מתאימים, קיום יחסי מין בצורה מדאיגה ועוד.

ליווי מוצע גם להורים שילדיהם מתלבטים לגבי זהותם המינית או שילדיהם "יצאו מהארון" וחווים קושי או בלבול בהתמודדות עם הידיעה.

להזמנת השירות...

פורסם ב ייעוץ אישי

אתה כאן: שירותים ייעוץ אישי