הבלוג של יובל

אני חושב שאני פשוט אדלג לשעה אחת עשרה וחצי בלילה ביום שישי לפני יומיים. אני יובל ונ' תפסנו מונית לרב חן. משם הלכנו לארומה ובדרך קנינו בקבוק קגלביץ'. אכלנו שם, ותפסנו מונית לגן .

בלי להכנס לפרטים, אני ויובל שתינו כל אחד חצי בקבוק [40%, 750 מ"מ – תעשו את החישוב] ואז התחיל להיות שמח. (שמח= לעשות תחרות ריצה בבוקסרים, לצרוח שירים מוזרים, באווו, ירידות על אימהות, הליכה עקומה, להשאיר לידידה של יובל הודעות בפלאפון של "ב' תמצצי לי ב' את זונה ב' תעני לי ב' יובל אוהב אותך…" וכאלה). בשלוש וקצת אני ונ' הלכנו לשתות מים. יובל החליט להשאר ולהמשיך להציק לב' בטלפון, וכשחזרנו קלטנו את יובל מקיא על עצמו מכל כיוון אפשרי. שלושת הדברים הראשונים שהרגשתי היו: "איזה קטעים! הוא מקיא! ויש לו גם שתי עיניים, אף ופה! חה!" "מה אני עושה איתו? הוא מלא קיא" "איך לעזאזל קיים בנאדם עם כזאת סיבולת אלכוהול נמוכה?".

הייתי בהלם מוחלט. בחישוב קצר עכשיו גיליתי שהוא שתה 112.5 מ"מ של אלכוהול מרוכז. אבל גם בדיעבד לא הבנתי, איך זה

יכול להיות? נכון, הכמות הזאת מספיקה בשביל לשמח, אבל למה הוא מקיא?

ומשם העניינים התחילו רק להדרדר. נ' לא הסכים לגעת בו ואני לא הצלחתי להתפקס מספיק בשביל להחליט מה לעשות. בסוף התקשרתי לאבא שלי והייתי צריך לספר לו שיובל מתעלף בתוך הקיא של עצמו, ולהשמע כמה שיותר צלול כדי שהוא יאמין לי ששתיתי שלוק או שניים. אני ממש לא רוצה להכנס לפרטים, אבל הערב פשוט הלך ונהיה יותר סיוט עם כל רגע שעבר.

אז בבקשה מכם, לא לכל אחד יש סיבולת אלכוהול טובה, תיזהרו .

יום האלכוהול הרשמי בפייסבוק

לרשת אין גבולות והחיבור שעושים בני הנוער באמצעות הרשתות החברתיות ובעיקר באמצעות רשת הפייסבוק, הובילו אותם לקביעת "יום האלכוהול". בפייסבוק ניתן למצוא לפחות שתי קבוצות, כל אחת מהן מכריזה שהיא ה"מקורית", הקוראות לבני הנוער להציף את עצמם באלכוהול ביום המיועד (3.1.2010 על פי קבוצה אחת ו 15.1.2010 על פי האחרת). בכל אחת מהקבוצות חברים מעל 1500 בני-נוער מבתי ספר שונים בארץ ומספרם עולה מדי יום. מטרת היום על פי אחת הקבוצות היא למחות על הצביעות הבלתי נסבלת

של החברה והממשלה כלפי התלמידים. בקבוצה האחרת מוזכרת מחאה על הגבלת גיל מכירת האלכוהול.ביום זה מונחים בני הנוער להתחיל לשתות אלכוהול משעות הבוקר המוקדמות במרכזי התכנסות מחוץ לבתי הספר, ולהגניב אל שטח בתי הספר אלכוהול נוסף אותו ישתו במהלך היום. רשימות ארוכות ומפורטות מתארות את מיקום "מרכז השתייה" בכל אחד מבתי הספר בארץ.

איך להבריח אלכוהול לטיול השנתי

  • תכניס את הבקבוק לתוך פרינגלס וסגור יחד עם הכיסוי XD .
  • תיקח בקבוק שמפו גדול תשטוף אותו במים חמים כמה פעמים ואז תכניס עד ל-3/4 מהבקבוק ואז תשים את זה בשקית אטומה טובה.
  • שים אצל הילד הכי חנון בכיתה לא יבדקו לו תתיק בחיים.
  • כל טיול מאז כיתה ז', אני עוטף בכרית ודוחף לתיק, זהווו .

מתוך אתר: אטרף